piątek, 11 lutego 2011

Przerwany rejs...

W związku z tym, że w następny czwartek (17 lutego) będziemy gościć w ramach cyklu ZA HORYZONTEM, Kasię Kozubal, która brała udział w projekcie Szkoły Pod Żaglami, przypominamy, że żaglowiec „FRYDERYK CHOPIN” w trakcie rejsu stracił maszty płynąc w pobliżu Wysp Brytyjskich. Uczestnicy tego rejsu to gimnazjaliści, zwycięzcy rocznych eliminacji wyłonieni z grupy kilkuset 14-latków (w tym ww. Kasia Kozubal). Celem Fundacji Szkoła Pod żaglami Krzysztofa Baranowskiego jest kontynuacja tego projektu mimo, że zaistniała nadzwyczajna sytuacja i rejs został przerwany. Fundacja zamierza go kontynuować od początku nowego roku szkolnego.
Kapitan Krzysztof Baranowski apeluje:
Moja Szkoła pod Żaglami jest dla tych, którzy chcą przekroczyć ciasne horyzonty egoizmu i wypłynąć na szerokie wody - poznać smak ciężkiej pracy na pokładzie żaglowca nie tracąc przy tym nic ze szkolnego programu. Namawiamy młodzież, by zauważyła obok siebie innych, potrzebujących pomocy ludzi i okazała im pomocną dłoń. Za pracę dla innych nagradzamy tym, co uważamy za najlepsze - morską żeglugą.
W tak krytycznej sytuacji prosimy o pomoc we wsparciu słusznych idei i projektu „Dookoła Świata za pomocną Dłoń”. Liczy się każda złotówka, liczy się gest solidarności z młodymi żeglarzami.
Wpłaty prosimy przekazywać na konto Fundacji:
91 1020 1156 0000 7102 0110 8885
Można także wesprzeć Fundację przekazaniem 1 %podatku:
KRS 0000 329 604
Fundacja "Szkoła pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego"

Więcej informacji o Szkole Pod Żaglami: www.szkolapodzaglami.org.pl
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz