poniedziałek, 30 grudnia 2013

Ze świata 4 stron...


Powoli kończymy projekt "Z 4 STRON ŚWIATA - spotkania międzykulturowe", realizowany przez nasze stowarzyszenie "Kuźnia" w ramach grantu "Akademia Kreatywności 2013".

Serdecznie dziękujemy Regionalnej Fundacji Rozwoju "SERCE" za finansowe wsparcie przedsięwzięcia :)
A wszystkim uczestnikom warsztatów, prowadzącym i podróżnikom w Nowym Roku życzymy wielu podróży małych i dużych i radości z poznawania świata: życzliwych ludzi na szlaku, pięknych widoków, nowych smaków i zapachów i dobrej pogody na każdej wyprawie!!!


A wszystkich uczestników warsztatów, ich rodziny, a także wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć WYSTAWE "KOLOROWY ŚWIAT" zapraszamy już jutro - 31 grudnia, od godz. 16.00 do Świetlicy, ul. Janka Bytnara 3. Będzie można obejrzećna niej prace dzieci uczestniczących w warsztatach, a także część zdjęć podróżników ze slajdowisk, które odbyły się od marca do grudnia 2013 r.1 komentarz:

  1. "Przeciętny człowiek nie jest specjalnie ciekaw świata. Ot, żyje, musi jakoś się z tym faktem uporać, im będzie to kosztowało mniej wysiłku — tym lepiej. A przecież poznawanie świata zakłada wysiłek, i to wielki, pochłaniający człowieka. Większość ludzi raczej rozwija w sobie zdolności przeciwne, zdolność, aby patrząc — nie widzieć, aby słuchając — nie słyszeć..."
    /Ryszard Kapuściński, "Podróże z Herodotem"/

    OdpowiedzUsuń