wtorek, 8 lipca 2014

Finał Akademii Malucha

28 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia muzyczne w ramach projektu "Akademia Malucha". Goścmi spotkania byli muzycy z Zespołu Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej "Echo Kniei", którzy zaprezentowali uczestnikom instrumenty dęte oraz tajniki tej trudnej gry. 
Spotkanie odbyło się w gościnnym skansenie Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.
Spotkanie to było jednocześnie finałem półrocznego projektu, podczas którego dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w działaniach plastycznych, teatralnych i muzycznych, a także w wycieczkach do najważniejszych instytucji kultury naszego regionu, tj. filharmonii, teatru i muzeum. 

Na zakończenie zajęc każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz wyjątkowe fanfary!

  
 

Żegnając się z "Akademią Malucha" dziękujemy raz jeszcze Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego oraz Regionalnej Fundacji Rozwoju Serce, które dofinansowały nasz projekt, a także wszystkim instytucjom i organizacjom, które bezpłatnie użyczyły nam miejsca na zajęcia, tj. Fiku Miku w Kolbuszowej, MDK w Kolbuszowej, MKL w Kolbuszowej, Państwowej Szkole Muzycznej w Kolbuszowej oraz Kolegiacie pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej.
Dziękujemy też wszystkim prowadzącym zajęcia za życzliwośc, serce i zaangażowanie, tj. Ani Kupczyk, Anecie Adamskiej, Maciejowi Szukale, Justynie Fedus, Wojciechowi Frontowi, Adrianie Wdziękońskiej, Grzegorzowi Sikorskiemu oraz muzykom z Zespołu "Echo kniei".

Wszystkim zaś uczestnikom - dzieciom i rodzicom życzymy dalszych inspirujących spotkań ze sztuką!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz